Wymiana żarówki samochodowej

Oświetlenie zewnętrzne z reflektorów samochodu jest podstawą Twojego bezpieczeństwa na drodze. Umożliwia właściwą widoczność, oraz prawidłowe sygnalizowanie manewrów w ruchu drogowym

Brak częściowego oświetlania ogranicza widoczność zarówno innym uzytkownikom ruchu, którzy mogą mieć problem z zdostrzeżeniem naszego samochodu w czasie manewru, jak i nam samym. Przez brak sprawnej żarówki w reflektorze samochodu, niewłaściwe jej parametry (nieprawidłowa barwa światła, intensywność światła), czy złe ustawienie możemy doprowadzić do wypadku poprzez niezauważenie przeszkody na drodze, pieszego, oślepienie innego kierowcy lub niewyczucie dystansu podczas wyprzedzania. 

Przy wspomnianych wyżej usterkach narażamy się też na dodatkowe koszty w postaci otrzymania mandatu karnego podczas kontroli drogowej, a nawet ryzykujemy zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego, co już wiąże się z komplikacjami administracyjnymi. 

Sprawne żarówki samochodowe gwarantują nam przejście punktu badania technicznego, który dotyczy sprawdzenia sprawności oświetlenia i sygnalizacji. Jeżeli przyjeżdżasz na badanie z przepaloną żarówką, a samochód przeszedł pozostałe punkty badania pozytywnie to możesz dokonać zakupu lub wymiany żarówki w Serwis Box Piaseczno, gdzie dodatkowo zostanie sprawdzone oświetlenie i w razie konieczności zostanie wykonana ich regulacja. Dzięki temu zyskujesz czas i nie musisz ponownie przyjeżdżać na ponowne sprawdzenie samochodu.

Cena wymiany żarówki samochodowej*

od

 10 zł*

*Cena brutto (zawiera podatek VAT). 
Nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC, 
lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy do konsultacji telefonicznej w sprawie aktualnych cen i promocji.