Naprawa układu kierowniczego

Naprawa układu kierowniczego w serwis box Piaseczno następuje poprzez wymianę uszkodzonych elementów i ustawieniu geometrii kół, która jest konieczna do prawidłowo przeprowadzonej naprawy

Układ kierowniczy i jego znaczenie

Układ kierowniczy jest niesamowicie ważnym system w samochodzie, który powinien nam zapewniać stabilną jazdę w obranym przez nas kierunku jazdy oraz umożliwiać prawidłowe, bezproblemowe wykonywanie wszelkich manewrów na drodze, do których możemy zaliczyć mijanie, skręcanie, zawracanie bądź cofanie. 

Nieoczekiwany ruch samochodu w ruchu drogowym może doprowadzić do poważnego wypadku. Małe, niepozorne usterki mogą być również niebezpieczne. Mogą powodować utratę komfortu jazdy, poprzez wymuszone ciągłe skupienie i mocne trzymanie kierownicy. Możemy uszkodzić pozostałe elementy auta np. łożyska kół, czy opony mogą szybciej się zużyć, a także geometria osi może ulec zmianie na niekorzystną.


Przy takich usterkach niezwłocznie dokonaj naprawy, w innym wypadku narażasz siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo, a dodatkowo siebie na duże koszty związane z naprawą pogłębiających się uszkodzeń, a także otrzymaniem mandatu i nawet zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego.

Cen​nik nap​rawy 
układu kierowniczego

Orientacyjny ​cennik z wybranymi usługami*

Wymiana amortyzatora przód 1 szt. od 100 zł
Wymiana amortyzatora tył 1 szt. od 80 zł
Wymiana sprężyny przód 1 szt. od 100 zł
Wymiana sprężyny tył 1 szt. od 80 zł
Wymiana łożyska koła od 100 zł
Wymiana przegubu zewnętrznego od 80 zł
Wymiana drążka kierowniczego + geometria od 80 zł 
+ od 120 zł
Wymiana końcówki drążka + geometria od 40 zł 
+ od 120 zł
Wymiana sworznia wahacza + geometria od 60 zł 
+ od 120 zł
Wymiana wahacza + geometria od 80 zł 
+ od 120 zł

+

Cena 
części

*Podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC, lecz mają charakter informacyjny. Zalecamy do konsultacji telefonicznej w sprawie aktualnych cen, promocji i usuług.