Piaseczno

ul. Energetyczna 12 Pon-Pt: 8 - 21, Sob: 8 - 15 (022) 750 90 90 więcej

Tarczyn

ul. Warszawska 82 Pon-Pt: 8 - 21, Sob: 8 - 15 (022) 727 83 25 więcej
Co grozi za brak badania technicznego pojazdu? Brak badania technicznego pojazdu grozi utratą dowodu rejestracyjnego i kłopoty z ubezpieczycielem...

O nas

Jesteśmy nowoczesną firmą z tradycjami, gdzie od 1990 roku dbamy o Państwa bezpieczeństwo. Diagności i pozostali pracownicy wyróżniają się wysokimi kwalifikacjami, doświadczeniem gwarantując wysoką jakość usług, służą doradztwem technicznym.

Dodatkowym znakiem szczególnym, OSKP BOX - są darmowe usługi. Nasza stacja jest pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego i Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów.

Gdzie można zrobić dokładne na wysokim poziomie przeglądy?

Wszyscy stali mieszkańcy Piaseczna znają naszą firmę i wysoko ją cenią. Nowi przybyli lokatorzy miasta pytają się swych sąsiadów gdzie mogą zrobić dokładne, na wysokim poziomie badania/przeglądy. Oni im odpowiadają - jedź do BOX-u! Jest blisko, na miejscu szybko i wszystko robią dobrze. Nasi znajomi przyjeżdżają do nich nawet z poza Piaseczna aby zrobić tutaj porządne szybkie badania?.

Cenimy sobie każdego klienta, dlatego służymy radami, a stali klienci mogą skorzystać z darmowych usług takich jak np. ustawienie świateł itp. Aby zadowolić Państwa potrzeby podnosimy ciągle swoje kwalifikację i standardy przeglądów.

Ciągle się rozwijamy. Przykładem tego jest druga filia w Tarczynie, która zdobyła już swoje uznanie wśród klientów. W obydwu lokalizacjach mamy takie same standardy i zasady!

Serdecznie Zapraszamy na badania do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów BOX od pn-pt od 8-21 i w Sb od 8-15.